Kolejne zwycięstwo Chrobrego. Koszykarze pokonali wrocławski zespół - KlodzkieInfo.pl

Kolejne zwycięstwo Chrobrego. Koszykarze pokonali wrocławski zespół

To już czwarte z rzędu zwycięstwo Chrobrego. Koszykarze rozegrali mecz z wrocławskim Gimbasketem w hali sportowej OSiR.
Chrobry XXI Kłodzko

Chrobry XXI Kłodzko jako pierwszy rozpoczął 10 kolejkę trzecioligowych rozgrywek. Koszykarze z powiatu kłodzkiego podjęli na parkiecie wrocławski Gimbasket. Po czterech zwycięskich spotkaniach, mogłoby się okazać, że mecz będzie formalnością. Nic bardziej mylnego.

Wtorkowy mecz rozpoczął się przewagą Chrobrego i po pierwszej kwarcie kłodzcy zawodnicy prowadzili 23:11. Jednak w kolejnej części spotkania, przez dużą rotację zawodników, wynik stał się bardzo wyrównany. Kłodzczanie prowadzili już tylko pięcioma punktami – 40:35.

Początek trzeciej kwarty należał do Gimbasketu. Jednak sytuacja odmieniła się, gdy kłodzczanie zmienili obronę i to pozwoliło im pod koniec trzeciej odsłony odskoczyć rywalowi na dwucyfrową różnicę. Natomiast czwarta kwarta to była już czysta przyjemność.

Tym samym Chrobry prowadzi w tabeli grupy A 3 ligi koszykówki – 17 punktów.

W przerwach między kwartami można było podziwiać dziewczęta z Future Academy Kłodzko.