Zetkam Doral Nysa Kłodzko wygrywa pierwszy mecz w tym sezonie - KlodzkieInfo.pl

Zetkam Doral Nysa Kłodzko wygrywa pierwszy mecz w tym sezonie

Zetkam Doral Nysa Kłodzko triumfowało we wczorajszym meczu. To pierwsza wygrana drużyny w sezonie 2020/2021.
Facebook/ Zetkam Doral Nysa Kłodzko

Zetkam Doral Nysa Kłodzka rozegrała wczoraj, w środę 10-go marca, mecz z Dzikami Warszawa. Klub po swojej ostatniej passie niepowodzeń w końcu wygrał pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 Suzuki 1 Liga Mężczyzn.

Pierwsze zwycięstwo od 368 dni

Mecz był pełen emocji, a walka była bardzo wyrównana. Pierwszą kwartę wygrywała drużyna z Warszawy. Schodząc z boiska Zetkam liczył 18 punktów, a Dziki 20. Kolejna kwarta należała do klubu z powiatu kłodzkiego (29:13). Z przewagą 16-stu punktów rozpoczęli trzecią kwartę, w której triumfowali warszawscy zawodnicy (19:24).

Końcówka spotkania nie obyła się bez nerwowej atmosfery, ale dzięki zaangażowaniu i determinacji, koszykarze Zetkamu wygrali swój pierwszy mecz w tym sezonie z wynikiem 91:85!

Był to przełomowy mecz, który może zakończyć nieudany sezon drużyny trenera Rafała Wojciechowskiego.

Jeziorowski.

Klub kazał czekać swoim fanom aż 368 dni na takie zwycięstwo, ale z pewnością było warto zobaczyć radość koszykarzy na boisku.