Otwarte spotkanie z Drużyną Wojów "Biały Niedźwiedź" - KlodzkieInfo.pl

Otwarte spotkanie z Drużyną Wojów “Biały Niedźwiedź”

W najbliższy weekend w Szczytnej odbędzie się wydarzenie, które przeniesie nas w czasie do wczesnego średniowiecza. Skierowana jest dla wszystkich zainteresowanym tematem, nie tylko rekonstruktorów.
Otwarte spotkanie z Drużyną Wojów “Biały Niedźwiedź” /fot. facebook.com/druzynawojowbialyniedzwiedz

Drużyna Wojów Biały Niedźwiedź to stowarzyszenie rekonstrukcyjne, które zajmuje się odtwarzaniem życia ludzi we wczesnym średniowieczu. Zrzesza ludzi z pasją, którzy dzielą się swoją wiedzą i wykorzystują hobby, aby przypominać o tym jak wyglądało życie i kultura na przestrzeni wieków.

Zobacz też: Atrakcje w powiecie kłodzkim. Zamek Kapitanowo w Ścinawce Średniej

Członkowie stowarzyszenia zapraszają na otwarte spotkanie, które odbędzie się w najbliższy weekend (16-17 lipca) w Szczytnej. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich chętnych, którzy chcą zapoznać się z działalnością drużyny. Na miejscu zorganizowane będą dwa pola namiotowe – jedno dla rekonstruktorów, drugie dla gości. Organizatorzy zapewniają również dostęp do ogniska z rusztem, wody pitnej oraz sanitariatów.

Impreza zlokalizowana jest w Szczytnej przy ulicy Robotniczej 19 (wjazd obok warsztatu samochodowego). Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 16 lipca o 10:00. Więcej szczegółów można znaleźć pod tym linkiem.

Zobacz też: Twierdza Kłodzko- ciekawostki

Źródło: media

Więcej z KlodzkieInfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *