XI Halowe Mistrzostwa w Łucznictwie - KlodzkieInfo.pl

XI Halowe Mistrzostwa w Łucznictwie

W dniach 13-14 listopada odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Młodzików Młodszych w łucznictwie. Zobacz wyniki.
powiat.klodzko.pl

W dniach 13-14 listopada odbyły się IX Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieży w łucznictwie oraz I Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w łucznictwie. Zawody odbyły się w obiektach Centrum Turystyczno – Sportowego i wzięło w nich udział 150 zawodniczek i zawodników z 26 klubów.

Na otwarciu ceremonii swoją obecnością zaszczycili: starosta kłodzki Maciej Awiżeń, posłanka Monika Wielichowska, wicestarosta kłodzki Małgorzata Jędrzejewska – Skrzypczyk, etatowy członek zarządu powiatu kłodzkiego Piotr Marchewka, prezes Polskiego Związku Łuczniczego Józef Baściuk oraz vice prezes KS Piast Nowa Ruda Rafał Bolisęga.

Wyniki

Młodzik Chłopcy:

  1. Charków Kajetan – KS Obuwnik Prudnik
  2. Lisiecki Jan – LKS Mazowsze Teresin
  3. Kulka-Sobkowicz Feliks – KS Płaszowianka Kraków

Młodzik Dziewczęta:

  1. Kępa Kornelia – ULKS Grot Zabierzów
  2. Gebauer Małgorzata – UKS Grot Ruda Śląska
  3.  Vychuzhyna Tamara – OSŁ Strzelec Legnica

Zespół Młodzik Chłopcy:

  1. UKS Talent Wrocław I – Bosgaerd Jim-Ryan, Borek Kamil, Komórek Wiktor Strzelecki Ziemir
  2. KS Płaszowianka Kraków – Kulka-Sobkowicz Feliks, Hajduk Jaku, Kołodziejczyk Leon,Synowiec Ada
  3. MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tar – Marszalik Nikodem, Jankosz Adrian , Kiełbasa Damian, Stankiewicz Mikołaj

Zespół Młodzik Dziewczęta:

  1. ULKS Grot Zabierzów – Kępa Kornelia, Peszkowska Emilia, Czuber Wiktoria , Paczyńska Pola
  2. UKS Grot Ruda Śląska – Gebauer Małgorzata, Ratyńska Kinga, Ficek Agnieszka, Grudzień Karolin
  3. ULKS Sokole Oko Zawadka – Kowalczyk Joanna, Kawończyk Milen, Boguń Karolin

Mikst Młodzik:

  1. MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tar – Lekarczyk Aleksandra, Marszalik Nikodem
  2. MGOKiS Dobczyce –  Malinowska Blanka, Bobek Jan
  3. KS Płaszowianka Kraków – Pająk Olga, Kulka-Sobkowicz Feliks

Młodzik Młodszy Dziewczęta:

  1. Bokuniewicz Anna – UKS Victoria Ścinawka Śr.
  2. Bober Julia – LKS Tempo Stolarzowice
  3. Markefka Maria – LKS Tempo Stolarzowice

Młodzik Młodszy Chłopcy:

  1. Adamczyk Wiktor – LUKS Orlik Goleszów
  2. Grabek Filip – ŁUKS Jedlicze
  3. Mróz Nikodem – MGOKiS Dobczyce

Zespół Młodzik Młodszy Dziewczęta:

  1. SŁ Granit Strzelin – Rogowska Patrycja, Rabenda Amelia, Burzyńska Maja
  2. UKS Victoria Ścinawka Śr. – Bokuniewicz Anna, Dziadosz Anna, Szewczyk Julia

Zespół Młodzik Młodszy Chłopcy:

  1. ULKS Sokole Oko Zawadka – Sordyl Wojciech, Fajfer Sylwester, Świętek Kamil
  2. UKS Victoria Ścinawka Śr. – Brzostowski Jarosłw, Tereszkiewicz Nataniel, Popiłka Patryk

Mikst Młodzik Młodszy Grabek Filip, Warchoł Maja

  1. ŁUKS Jedlicze – Grabek Filip, Warchoł Maja
  2. UKS Victoria Ścinawka Śr. – Tereszkiewicz Nataniel, Bokuniewicz Anna
  3. ULKS Sokole Oko Zawadka – Sordyl Wojciech, Świętek Urszula

Więcej z KlodzkieInfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

>