Przechodzisz trudne chwile? Skorzystaj z anonimowej pomocy - KlodzkieInfo.pl

Przechodzisz trudne chwile? Skorzystaj z anonimowej pomocy

Jeśli przechodzisz trudne chwile i nie masz z kim porozmawiać o swoich problemach to możesz skorzystać z Grupy Wsparcia. Z portalu korzysta już 10 tysięcy osób.
fot. pixabay.com

Portal GrupaWsparcia.pl to platforma, która pozwala na w pełni anonimowe, bezpłatne i bezpieczne korzystanie ze wsparcia w kryzysie.

Portal wsparcia

GrupaWsparcia.pl to portal, który powstał z myślą o osobach, które poszukują wsparcia w kryzysowych sytuacjach życiowych. Dedykowana jest osobom, które zmagają się z samotnością, problemami psychicznymi, uzależnieniem czy żałobą.

Portal oferuje grupy wsparcia, które powstały już wcześniej, ale także daje możliwość utworzenia nowej, skupiającej ludzi połączonych wspólnym problemem i chęcią radzenia sobie z nim.

Na platformie można skorzystać z całkowicie bezpłatnego i anonimowego – bez konieczności przedstawiania się i pokazywania twarzy – wsparcia. To możliwość podzielenia się swoimi problemami i otrzymania realnej pomocy. Każdy z użytkowników dzieli się informacjami, które uzna za stosowne.

Po zalogowaniu się możliwe jest połączenie się z osobami, które mają podobne doświadczenia i także chciałyby przezwyciężyć swoje słabości. Na portalu GrupaWsparcia.pl można uzyskać także wsparcie psychologa i prawnika.

Dołącz do GrupaWsparcia.pl i porozmawiaj o swoim problemie

Na nowych użytkowników czeka samouczek, z którego warto skorzystać, aby poznać najważniejsze możliwości portalu.

Aby dołączyć do portalu wystarczy wejść na stronę grupawsparcia.pl i zarejestrować się za pomocą adresu mailowego.

Więcej z KlodzkieInfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *